Hakkımızda

SİTE HAKKINDA

Yazıkonağı 25.11.2019 tarihinde Blog adı altında tek bir konuyu yada amacı hedef almadan aklınıza gelebilecek her türlü konuya değinmeye çalışan güncel ve doğru bilgileri sunmak özgün ve kişisel yazılar paylaşma amacı ile kurulmuştur.

Site admini olarak kendimi tanıtmam gerekirse;

Bir ihracat firmasının yönetim kısmında görev almaktayım. Aynı zamanda öğrencilik hayatıma Uluslar Arası Ticaret ve Lojistik Yönetimi ve aynı zamanda Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinde devam etmekteyim.

Blog açma isteğim gün içerisinde zaman zaman oluşan boşluklarımı değerlendirmek bu sürede araştırma yapmak yeni şeyler öğrenip öğrendiklerimi yazıya dökmek ve paylaşmaktan dolayı olmuştur.

Kendime hedef bir konu belirlemek istemedim nedeni ise birçok konu araştırmak birçok konuda fikir sahibi olmak istememden dolayı olmuştur. Öncelikli hedefim özgün içerik üretmek olacaktır araştırdığım bir konuyu size yorumlarımı bazen eleştirilerimi yada düşüncelerimi katarak paylaşmak istiyorum.

Kitap okumayı seven ve yeni yeni alışkanlık haline getirmeye çalışan birisi olarak okuduğum kitaplardan bahsetmek bunları yazıya dökmek ve paylaşmak ilk hedefimdir. Bunun dışında farklı kategoriler oluşturarak elimden geldiği kadar doğru özgün ve güncel konulara değineceğim.

Sitemi ziyaret ettiğiniz için teşekkürlerimi sunar ve keyifli okumalar dilerim.